Mam na imię Ola, jestem młodą mamą Marysi i właśnie zaczynam przygodę z blogiem, cieszę się, że tutaj jesteś i to czytasz, mam nadzieję, że zajrzysz jeszcze do mnie ;) Wiem, że teraz jest cała masa blogujących mam, więc postaram się choć trochę być oryginalna i dodawać ciekawe wpisy. A mam kilka pomysłów i jeśli czas mi na to pozwoli to podzielę się tym z Tobą. Jak sama nazwa wskazuje będą to głównie posty o testowaniu produktów, ale może pojawi się kilka innych ;) Słynę ze szczerości, także żadnego promowania bez podstaw.
Pierwszy wpis jest ciężki, te przedstawianie się, gadanie o dupie marynie, dlatego wpadnę tutaj jutro i napiszę coś ciekawszego. A jeśli już tutaj jesteś to zostaw jakiś komentarz, jakiś ślad po sobie, żeby dać mi motywację, że nie piszę sama dla siebie, ale że ktoś kto chce 'mnie czytać' ;)
Do jutra!
Zapowiada się ciekawie! Zajrzę tutaj jutro ;)
OdpowiedzUsuńDziękuję, bardzo mi miło :)
UsuńTrafilam przypadkiem, ale z checia wpadne jutro.
OdpowiedzUsuńCieszę się i dziękuję :)
UsuńPowodzenia :-)
OdpowiedzUsuńDziękuję bardzo!
UsuńZapowiada się nie źle ��
OdpowiedzUsuń